Ogłoszenia na IV niedzielę zwykłą 28.I.2018 r.

  1. Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nas po kolędzie w tym roku. Składamy gorące podziękowania za bardzo życzliwe przyjęcie w waszych rodzinach. Za słowa uznania dla naszej pracy duszpasterskiej, za ofiary złożone na budowę kościoła. Jeżeli ktoś nie był obecny podczas kolędy i chciałby  nas zaprosić, to można termin umówić w zakrystii kościoła.
  2. W piątek 2 lutego obchodzimy Św. Ofiarowania Pańskiego zwane pod nazwą Matki Bożej Gromnicznej. To Święto nam przypomina, że Chrystus jest Światłością świata. Światłość Chrystusa ma płonąć w naszych sercach, abyśmy, gdy przyjdzie koniec naszego życia, stanęli przed Zbawicielem z radością, że spełniło się nasze oczekiwanie, a trud naszego życia nie był daremny. Biorąc do ręki gromnicę symbol Chrystusa, prośmy usilnie Maryję – Matkę Światłości o ten ostatni wieczór, aby nie był pełen trwogi, ale by był pogodny, by tę ostatnią ciemność oświeciło światło gromnicznej świecy, podanej nam przez najbliższych do naszych zastygających dłoni. Msze św. o 10.00, o 16.30 z udziałem dzieci z racji pierwszego piątku miesiąca  i o 18.00. Na każdej Mszy Św. poświęcamy gromnice. Taca na klasztory klauzurowe.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  4. Dziękujemy rodzinom, które wykonały szopki bożonarodzeniowe na konkurs. Prace możemy jeszcze dzisiaj podziwiać, dziękujemy za pomysł i staranne wykonanie. A są to rodziny: Laury Zych, Adama Birka, Adama i Kubusia Ołdaków.
  5. W sobotę proszę parafian o pomoc w zdjęciu dekoracji świątecznych. Prace rozpoczniemy o godz. 9.00.
  6. Jutro w poniedziałek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  7. Panu organiście Jarkowi składamy serdeczne życzenia imieninowe.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.