Ogłoszenia na 15 Październik 2017 r.

Ogłoszenia na 28 niedzielę zwykłą. 15.X. 2017 r.

 

  1. Miesiąc październik obchodzony jest w całym kościele jako miesiąc modlitwy różańcowej. W czasach tak trudnych, w czasach zagubienia człowieka skazanego na zdawanie trudnego egzaminu ze swej postawy wobec Boga i bliźnich, weźmy do ręki różaniec. Prosi o to Matka Najświętsza. Poprzez te piękną modlitwę wypraszajmy Boże błogosławieństwo dla siebie, dla naszych rodzin, parafii. Przychodźmy na nabożeństwa różańcowe do naszej kaplicy. Codzienny różaniec w miesiącu październiku o godz. 17.15. Różaniec w tygodniu prowadzą: w poniedziałek: dzieci kl. O i 1, we wtorek kl. 2,  w środę kl. 3,  w czwartek: kl. 4,  w piątek kl. 5 i 6,  w sobotę i niedzielę  KŻR.
  2. Mamy jeszcze wolne miejsca pielgrzymkę autokarową do Sokółki, tam gdzie wydarzył się cud eucharystyczny. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  3. Organizujemy też 8 dniową pielgrzymkę samolotową do Hiszpanii i Francji, we Francji do sanktuarium w Lourdes na 160 rocznicę objawień. Termin 10.03 – 17.03 2018. Bliższe informacje i program także w kancelarii parafialnej.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.