Ogłoszenia 24 wrzesień 2017 r.

 

Ogłoszenia na 25 niedzielę zwykłą. 24.IX. 2017 r.

  1. Dzisiaj dzień odpustu Św. Ojca Pio, Patrona naszej parafii. Dzisiaj również o godz. 00 nasza młodzież przystąpi do sakramentu Bierzmowania, który udzieli ks. Bp Marek Solarczyk.
  2. Dziękuje parafianom za pomoc w posprzątanie placu wokół kościoła.
  3. Za tydzień w niedzielę 1 października –  rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. W czasach tak trudnych, w czasach zagubienia człowieka skazanego na zdawanie trudnego egzaminu ze swej postawy wobec Boga i bliźniego, weźmy do ręki różaniec. Prosi o to Matka Najświętsza. Poprzez te piękną modlitwę wypraszajmy Boże błogosławieństwo dla siebie, dla naszych rodzin, parafii. Przychodźmy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła. Codzienny różaniec w miesiącu październiku o godz. 17.15. Różaniec w tygodniu prowadzą: w poniedziałek: dzieci i rodzice kl. O i 1, we wtorek kl. 2,  w środę kl. 3,  w czwartek: kl. 4,  w piątek kl. 5 i 6,  w sobotę i niedzielę  KŻR.
  4. Proszę o potwierdzenie wyjazdu na pielgrzymkę 7 października, „Różaniec do granic”, i wpłacenie należności, aby można było zamówić autokar.
  5. Natomiast 21 października organizujemy pielgrzymkę autokarową do Sokółki, tam gdzie wydarzył się cud eucharystyczny. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  6. Organizujemy też 8 dniową pielgrzymkę samolotową do Hiszpanii i Francji, we Francji do sanktuarium w Lourdes na 160 rocznicę objawień. Termin 10.03 – 17.03 2018. Bliższe informacje i program także w kancelarii parafialnej.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.