Ogłoszenia 17 wrzesień 2017

 

Ogłoszenia na 24 niedzielę zwykłą. 17.IX. 2017 r.

 W środę na godz. 16.30 zapraszamy dziewczynki sypiące kwiaty na procesji odpustowej na spotkanie i próbę.

  1. W piątek 22 na godz. 19.00 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na próbę generalną przed  Spowiedź młodzieży, oraz ich świadków   przez cały tydzień  od godz. 17.30.
  2. Zachęcamy parafian do podpisania petycji w obronie życia. „Kto ocalił jedno życie, ocalił cały świat”. Możemy to uczynić w kancelarii kościoła, lub za tydzień przed kościołem panie będą zbierać podpisy. Potrzebny będzie nr. peselu.
  3. Proszę o potwierdzenie wyjazdu na pielgrzymkę 7 października, „Różaniec do granic”, i wpłacenie należności, aby można było zamówić autokar.
  4. W piątek proszę parafin o pomoc w posprzątaniu placu wokół kościoła przed odpustem. Prace już od godz. 8.00. Potrzeba umyć również okna po malowaniu kościoła, o tę pomoc proszę rodziców dzieci pierwszkomunijnych.
  5. W sobotę obchodzimy wspomnienie Św. Ojca Pio, Patrona Parafii. Msza św. o godz. 10.00. A po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. A o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i zakończenie adoracji. Adorację powadzą grupy modlitewne.
  6. Za tydzień w naszej Parafii odpust ku czci Św. Ojca Pio, Patrona Parafii. Jest to wielkie święto całej naszej Parafii. Msza św. odpustowa zostanie odprawiona w następną niedzielę o godz. 11.30. W związku z odpustem do uroczystej procesji prosimy asystę kościelną, ministrantów, strażaków, dziewczęta niosące poduszki oraz wstążki przy chorągwiach, bielanki, panie z KŻR, dzieci, tak jak to było na uroczystości Bożego Ciała. Procesja będzie wokół  kościoła.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 nasza młodzież przystąpi do sakramentu Bierzmowania, który udzieli ks. Bp Marek Solarczyk.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.